O2

O2 prišlo na trhu vo februári 2007 ako tretí operátor. Od začiatku svojho pôsobenia prinášame revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov sa snažíme systematicky meniť pravidlá mobilnej komunikácie. Hodnoty férovosti, jednoduchosti a transparentnosti sú hodnotami, ktoré by podľa nášho názoru mali presahovať aj oblasť podnikania, a preto sa ich snažíme presadzovať aj celospoločensky. Patríme medzi najobľúbenejších zamestnávateľov a angažujeme sa prostredníctvom Férovej Nadácie aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Pravidelne získavame ocenenie Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. Sme nositeľom certifikátu kvality QMS podľa normy ISO 9001, čo zaručuje vysokú úroveň kvality poskytovaných služieb a ich neustále zlepšovanie. V apríli 2017 sme spustili službu Internet na doma, ktorá využíva technológiu LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz. V júni 2017 sme odštartovali aj komerčnú prevádzku O2 TV a O2 TV v mobile, ktoré ponúkajú až 72 staníc. To znamená internet a televíziu do miest a obcí bez nutnosti kopania káblov.

Recenzie O2

Marek 16.10.2019
Ako najhorsi pristup, najhorsi pausal, jedina komunikacia, ked chcu platit za nieco co vam sami odhlasia prehlasia alebo zahlasia....... Katastrofa, najhorsia firma ku ktorej sa nikdy nevratim.... Zaspala dobu.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie