O2

O2 prišlo na trhu vo februári 2007 ako tretí operátor. Od začiatku svojho pôsobenia prinášame revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov sa snažíme systematicky meniť pravidlá mobilnej komunikácie. Hodnoty férovosti, jednoduchosti a transparentnosti sú hodnotami, ktoré by podľa nášho názoru mali presahovať aj oblasť podnikania, a preto sa ich snažíme presadzovať aj celospoločensky. Patríme medzi najobľúbenejších zamestnávateľov a angažujeme sa prostredníctvom Férovej Nadácie aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Pravidelne získavame ocenenie Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. Sme nositeľom certifikátu kvality QMS podľa normy ISO 9001, čo zaručuje vysokú úroveň kvality poskytovaných služieb a ich neustále zlepšovanie. V apríli 2017 sme spustili službu Internet na doma, ktorá využíva technológiu LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz. V júni 2017 sme odštartovali aj komerčnú prevádzku O2 TV a O2 TV v mobile, ktoré ponúkajú až 72 staníc. To znamená internet a televíziu do miest a obcí bez nutnosti kopania káblov.

Recenzie O2

Elon 08.07.2021
Nsplnia nič z toho čo sľubujú, nárokujú si platby ktoré nespomínajú na stánkach, rýchlosť nie je ani zlomok z toho čo majú popísané pod ponukou.
O2 O2 09.07.2021
Ahoj Elon. Poplatky vždy účtujeme v zmysle využitých služieb a cenníka našej spoločnosti. Ak si presvedčený o nesprávnosti vystavenej faktúry, radi sa na to pozrieme. Stačí, ak sa nám ozveš prostredníctvom online chatu na www.o2.sk. Ivan.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie