O2

O2 prišlo na trhu vo februári 2007 ako tretí operátor. Od začiatku svojho pôsobenia prinášame revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov sa snažíme systematicky meniť pravidlá mobilnej komunikácie. Hodnoty férovosti, jednoduchosti a transparentnosti sú hodnotami, ktoré by podľa nášho názoru mali presahovať aj oblasť podnikania, a preto sa ich snažíme presadzovať aj celospoločensky. Patríme medzi najobľúbenejších zamestnávateľov a angažujeme sa prostredníctvom Férovej Nadácie aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Pravidelne získavame ocenenie Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. Sme nositeľom certifikátu kvality QMS podľa normy ISO 9001, čo zaručuje vysokú úroveň kvality poskytovaných služieb a ich neustále zlepšovanie. V apríli 2017 sme spustili službu Internet na doma, ktorá využíva technológiu LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz. V júni 2017 sme odštartovali aj komerčnú prevádzku O2 TV a O2 TV v mobile, ktoré ponúkajú až 72 staníc. To znamená internet a televíziu do miest a obcí bez nutnosti kopania káblov.

Recenzie O2

Mário 12.08.2022
Nedoporucujem tohoto operátora, majú problém z podvodnou službou Fuze FORGE ktorú nevedia deaktivovať, neposkytujú verejnosti žiadne informácie ohľadne tohoto problému, na hraniciach majú slabe pokrytie, často býva zahraničný signál operátorov silnejší ako domáci signál, telefón sa pripojuje automaticky na silnejšiu sieť, v O2 účtujú zbytočne poplatky za roaming alebo sa ľudí snažia dotlačiť do aktivácie služby O2 na plno za ďalšie poplatky... Neschopnosť zamestnancov riešiť akékoľvek problémy...
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie