ANTIK Telecom s.r.o.

ANTIK Telecom je najväčší poskytovateľom gigabitového internetu na Slovensku. V dvoch desiatkach miest a viac ako 140 obciach po celom Slovensku prevádzkauje vlastnú sieť, prostredníctvom ktorej poskytuje telekomunikačné služby - optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu pre takmer 55 tisíc zákazníkov.

Sesterská spoločnosť ANTIK Technology sa venuje najmä výrobe a distribúcii hi-tech zariadení pre digitálnu televíziu. Zariadenia od ANTIKu vyvinuté v Košiciach a vyrobené prevažne v Ázii sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov po celom svete napr. v USA, Švédsku, Nemecku, na Strednom Východe a v juhovýchodnej Ázii. Na Slovensku je spoločnosť známa aj produktom SmartTVbox, ktorý ako prvý priniesol možnosť sledovať televíziu cez bežné internetové pripojenie od ktoréhokoľvek operátora.

Recenzie ANTIK Telecom s.r.o.

Zákazník 13.04.2021
Celkom skvelá služba. Možnosť využívať aj druhý box cez internet (kartu mám v Ab Cryptobox) a cez net mám Antik nano 3s. Výhodou je možnosť pridať vlastné streamy do IPTV (napríklad VIVA Russia). Skvelý pomer cena/ponuka. Mám tam približne to, čo som mal cez Skylink za oveľa lepšiu cenu, nezyšuje sa každý rok, ako na Skylinku + Antik box na ďalší TV. A archív až na 20 dní
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie