ANTIK Telecom s.r.o.

ANTIK Telecom je najväčší poskytovateľom gigabitového internetu na Slovensku. V dvoch desiatkach miest a viac ako 140 obciach po celom Slovensku prevádzkauje vlastnú sieť, prostredníctvom ktorej poskytuje telekomunikačné služby - optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu pre takmer 55 tisíc zákazníkov.

Sesterská spoločnosť ANTIK Technology sa venuje najmä výrobe a distribúcii hi-tech zariadení pre digitálnu televíziu. Zariadenia od ANTIKu vyvinuté v Košiciach a vyrobené prevažne v Ázii sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov po celom svete napr. v USA, Švédsku, Nemecku, na Strednom Východe a v juhovýchodnej Ázii. Na Slovensku je spoločnosť známa aj produktom SmartTVbox, ktorý ako prvý priniesol možnosť sledovať televíziu cez bežné internetové pripojenie od ktoréhokoľvek operátora.

Recenzie ANTIK Telecom s.r.o.

Ronald 06.09.2021
Som za hromadnú žalobu voči tejto podvodnickej firme Antik Telecom ... Nič ine ako podvodník,zlodej, úžerník..... Internet stále padá,, obraz na tv katastrofa,, zakúpil som si aplikáciu lepšia tv no obraz sa nedá ani porovnať,, obraz od antiku jeden hnoj!!!! Len sa zchiluje k búrke tv nejde obraz vypadáva celý antik jedna katastrofa..!!! Zákaznícky servis,,hrozne!! ked zavolate že máte problém chcú odbvas 20€ ,,. banda zlodejska... !!! Určite nikomu neodporúčam v žiadnom prípade..!!!!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie