ANTIK Telecom s.r.o.

ANTIK Telecom je najväčší poskytovateľom gigabitového internetu na Slovensku. V dvoch desiatkach miest a viac ako 140 obciach po celom Slovensku prevádzkauje vlastnú sieť, prostredníctvom ktorej poskytuje telekomunikačné služby - optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu pre takmer 55 tisíc zákazníkov.

Sesterská spoločnosť ANTIK Technology sa venuje najmä výrobe a distribúcii hi-tech zariadení pre digitálnu televíziu. Zariadenia od ANTIKu vyvinuté v Košiciach a vyrobené prevažne v Ázii sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov po celom svete napr. v USA, Švédsku, Nemecku, na Strednom Východe a v juhovýchodnej Ázii. Na Slovensku je spoločnosť známa aj produktom SmartTVbox, ktorý ako prvý priniesol možnosť sledovať televíziu cez bežné internetové pripojenie od ktoréhokoľvek operátora.

Recenzie ANTIK Telecom s.r.o.

maros chudy 11.06.2019
konecne sa zbavim tychto darmozracov 7 rokov platim sa zluzby ktore ani nemam a ani nebudem mat riesil som to pre rokmi jednalo sa o rychlost volal som do t com ze nemam taku rychlost aka mi bola urcena heh prisiel technik s tov jeho zazracnov skrinkov a ta jeho kuzena vec ukazovala krasne ako malo lenze mne to malo stahovat 4 az 10mb za sekundu ale proiste som sa dostal pri stahovani na necelych 0.470 mb sa sekundu hah toto bola moja odozva tak som to riesil znova pani pekne skolena mi na to volala ze mam slaby router ze treba kupit kvalitnejsi takze som dal na nu hhmmm pravda je taka platil som 17 eur za predosli net pani mi garantovala ze my da lepsiu sluzbu a bude vsetko fajn no tak som si pekne dal nas.....at po hlave spravyli mi novu viazanost pri ktorej som dostal magio tv plus internet za peknych 32.70 eur super povedal som si no dobre budem mat vsetko v kope super pani mi garantovala ze ked si to dam ze nebudem mat obavi ohladom tej rychlosti parada. NO krasa vsetko doslo tak ako malo vsetko som pozapajal uz somsa nevedel doskat tej krasnej rychlosti no?? a dockal som sa jej .. krasnych 607kb za sekundu parada namiesto 17 som uz mal 32 eur platbu a ked som tam volal ze je vsetko zle ze nemam taku rychlost aku mam mat hmm tak sa mi zacali vyhrazat ze ak tecnik pride a bude mu to sediet s tou jeho kuzelnov vecov ta ich rychlost tak budem pokutovany do vyski 300 eur no krasa tak som to nehal tak a krasnych 7 rokov ma obrali o vela penazi dakujem vam velmi krasne s..veny T COM konecne som sa dockal druheho opratora ktory si ma bude vazit a neotravovat s vyhrazkami ZBOHOM PS : TCOM je sk..rvena banda darmozracov
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie