DIGI Slovakia

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.

Okrem digitálnej satelitnej televízie, poskytuje spoločnosť káblovú televíziu a internet v desiatich slovenských mestách - Handlová, Komárno, Košice, Prievidza/Bojnice, Ružomberok, Senica, Šaľa, Žiar nad Hronom, Brezno a Bratislava.

Recenzie DIGI Slovakia

Mato 17.05.2019
Otras, od signalu po kominikaciu so zakaznikom. Banujem ze som k nim aj isiel. Signal mi tak vypadava ze sa to neda absolutne pozerat, a to uz som tam mal 3x techbika. Ked som im povedal ze to chcem zrusit, tak vobec nezaznamenali ani moju poziadavku a marne som cakal. Cize to budem musiet asi riesit inak. Uplna arogancia.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie