DIGI Slovakia

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.

Okrem digitálnej satelitnej televízie, poskytuje spoločnosť káblovú televíziu a internet v desiatich slovenských mestách - Handlová, Komárno, Košice, Prievidza/Bojnice, Ružomberok, Senica, Šaľa, Žiar nad Hronom, Brezno a Bratislava.

Recenzie DIGI Slovakia

Jara 09.09.2020
Prístup ku klientovi na veľmi nízkej úrovni, technik sa vôbec neobťažoval vystúpiť z auta a urobiť základné merania , z auta odhadol, že signál nechytíme žiadny, veľká neochota.Dohodnutý termín nebol dodržaný.Služby v dnešnej dobe by mali byť na úrovni: Urobíme všetko pre zákazníka, aby bol spokojný , vedieť mu poradiť ,aké možnosti ešte má a nie ho odbiť vetou to nepôjde a odíde.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie