DIGI Slovakia

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.

Okrem digitálnej satelitnej televízie, poskytuje spoločnosť káblovú televíziu a internet v desiatich slovenských mestách - Handlová, Komárno, Košice, Prievidza/Bojnice, Ružomberok, Senica, Šaľa, Žiar nad Hronom, Brezno a Bratislava.

Recenzie DIGI Slovakia

Jana 30.11.2021
Som vcelku pokojný človek ale toto je s nimi čistá katastrofa. Večne vypadáva signál, nikdy však nebolo ani len ospravedlnenie mailom, nieže ešte vo forme dopropisu ci výhody. Technikovi keď nezdvihnete, tak ste skončili. Ďalší termín sa posúva. Som dlhoročná zákaznícka, tajne som dúfala že pod krídlami Tcomu sa to zmení, ale bohužiaľ nie. Najprv sa mi nechcelo riešiť všetky tie záležitosti a formality okolo odstúpenia od zmluvy, ale po dnešnom dni, som rozhodnutá odísť. Neodporúčam Digi tiež nikomu!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie