UPC Broadband Slovakia

Internet s ešte vyššou rýchlosťou za pôvodnú cenu. HAPPY HOME - to je superrýchle Wi-Fi a nekonečná zábava na všetkých zariadeniach. UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti.Služba nášho hyperrýchleho optického internetu je prevádzkovaná po najmodernejšej HFC sieti, ktorú v priemere z 95-ich percent tvorí optický kábel. Zvyšných päť percent tvorí koaxiálny kábel, čo je veľkou výhodou, pretože na pripojenie hyperrýchleho internetu UPC do bytu či domu možno využiť súčasné káblové prípojky.

Recenzie UPC Broadband Slovakia

Jan Kurt 24.04.2021
po 10 rokoch som sa nechal nalakat vyhodnou cenou naspat do UPC (po hroznych skusenostiach z minula), presne po roku to uz lutujem = v BA vypadky internetu casto aj na cely den, nulové moznosti riesenia problému - infolinka sa nedovolate ani na 10 krat, na mail vam odpisu ze u nich ukazuje vsetko Ok :D:D ... to ze takmer cele mesto nema net sa im zda v poriadku lebo u nich na centrále "signál ukazuje v OK". Diskriminujú stalych klientov pred novymi, zvysuju ceny neopodstatnene a vymyslaju si uplne bludy ako "za zvysenu cenu vam davame rychlejsi internet o 10%" , aj ked ste o to neziadali... pokial nepodate oficialnu staznost pisomne, pripadne nekontaktujete kontrolne organy Vám len odpovedajú "nacvicenými formulaciami" že všetko je ok a ako ma byt :) ... Nikdy viac, tento rok dva komplet (tripl balíky) uzivatelov od nich prenasam preč, a kazdeho minimalne v bratislave od nich budem odhovarat. V skratke= su to ukážkoví šmejdi (akurat bez hrncov)
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie