UPC Broadband Slovakia

Internet s ešte vyššou rýchlosťou za pôvodnú cenu. HAPPY HOME - to je superrýchle Wi-Fi a nekonečná zábava na všetkých zariadeniach. UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti.Služba nášho hyperrýchleho optického internetu je prevádzkovaná po najmodernejšej HFC sieti, ktorú v priemere z 95-ich percent tvorí optický kábel. Zvyšných päť percent tvorí koaxiálny kábel, čo je veľkou výhodou, pretože na pripojenie hyperrýchleho internetu UPC do bytu či domu možno využiť súčasné káblové prípojky.

Recenzie UPC Broadband Slovakia

Jan 19.07.2019
Veľmi zly internet 150 Mb/s, a pri nahodnom meraní rychlosti cez UPC stranku som mal ovela mensiu rychlost (60Mb/s) za aku platim, archiv ma vypadky a takmer 3 krat do tyzdna musim resetovat modem kedze nejde nacitat archiv (informacie nie su k dispozícii). Pri kontaktovaní UPC ma vzdy usmernia na zakaznicku linku kde 10 min. musim cakat a zadavat rozne cislice, otrasna starostlivost o klienta. UPC uz nikdy viac a najlepsia moznost je prejst ku konkurencii aj keby som mal platit o nieco viac.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie