UPC Broadband Slovakia

Internet s ešte vyššou rýchlosťou za pôvodnú cenu. HAPPY HOME - to je superrýchle Wi-Fi a nekonečná zábava na všetkých zariadeniach. UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti.Služba nášho hyperrýchleho optického internetu je prevádzkovaná po najmodernejšej HFC sieti, ktorú v priemere z 95-ich percent tvorí optický kábel. Zvyšných päť percent tvorí koaxiálny kábel, čo je veľkou výhodou, pretože na pripojenie hyperrýchleho internetu UPC do bytu či domu možno využiť súčasné káblové prípojky.

Recenzie UPC Broadband Slovakia

Katka 27.02.2021
Spoločnosť UPC neodporúčam. V prvom rade tv archív siel iba vtedy, keď sa mu chcelo. Ak nemal náladu proste nešiel. No kebyže my nemáme náladu platiť, dostaneme aj pokutu. V dnešnej dobe mat balíky take priemerne je hanba. Porovnajte s telecomom ( za rovnaké peniaze 3jite balíky) - ale internet išiel celkom dobre. (Aby som len nenadavala) ale ideme na ľudskú stránku. Otras spoločnosť. 6 mesiacov som platila mesiace za absolútne nevyužívanie služieb, nedalo sa s nimi absolútne nijak dohodnúť. Potom sme konečne sli do nového kde sme ten istý internet (už predtým polroka platený len tak) napojili doma. Po 3 mesiacoch ktorý sme využívali tu priserne Biednu telku a jej podpriemerný balíček sme sa rozhodli že stačilo. Aj za cenu pokuty. Samozrejme sme mali ešte aj 2 mesačnú výpovednú lehotu takze 6+Ďalšie 2 mesiace len tak do kosa peniaze. Na záver ešte prišla pokutka sekom domov. Sila sila sila sila. Prídem a podpalim jedneho krásneho dňa Panónsku. Krásny den prajem. Prosím vás využívajte iné služby, je telecom, isper, Orange. Hocičo len nie UPC. PS: keď sa náhodou skúšate dovolat na ich zákaznícku linku - ha ha, zabudnite. Snáď táto recenzia niekomu pomôže pri rozhodovaní.:)
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie