UPC Broadband Slovakia

Internet s ešte vyššou rýchlosťou za pôvodnú cenu. HAPPY HOME - to je superrýchle Wi-Fi a nekonečná zábava na všetkých zariadeniach. UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti.Služba nášho hyperrýchleho optického internetu je prevádzkovaná po najmodernejšej HFC sieti, ktorú v priemere z 95-ich percent tvorí optický kábel. Zvyšných päť percent tvorí koaxiálny kábel, čo je veľkou výhodou, pretože na pripojenie hyperrýchleho internetu UPC do bytu či domu možno využiť súčasné káblové prípojky.

Recenzie UPC Broadband Slovakia

Mimik 11.11.2019
Zdravím vás konzumentov ako aj poskytovateľov internetových služieb. Ja využívam UPC možno aj 6 rokov mal som v minulosti dva krát problém, áno komunikácia cez tel. číslo a následne komunikácia aj keď slušná je priechodná nakoniec servisným technikom po upozornení na spoplatnenie. Ale nie otom chcem písať, je to zatiaľ jediná spoločnosť kde vám stačí na sledovanie aplikácia Horizont GO. Napríklad ak si túto službu trebárs základný balík teraz 7 euro kúpi na jednu telku so seto-boxom alebo kartou do CI slotu dostane prístupové údaje do aplikácii Horizont GO. Táto aplikácia je volne a zadarmo dostupná na operačný systém android, TV box, mobil, tablet. Takto máte v tej sume možnosť sledovať televíziu až na 3 zariadeniach. Televízory s operačným systémom Android nepotrebujú žiadne prídavné zariadenie. Myslím, že takúto službu neponúka nikto s poskytovateľov televízie.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie