Swan, a.s.

Spoločnosť SWAN je rýchlo sa rozvíjajúci celoslovenský poskytovateľ elektronických služieb, ktorý je zameraný na poskytovanie profesionálnych riešení pre zákazníkov s vysokou kvalitou. Ako jedna z mála spoločností na Slovensku SWAN poskytuje integrované služby na vlastnej infraštruktúre. Je držiteľom povolenia na budovanie a prevádzkovanie pevných bezdrôtových sietí FWA 26 GHz. Vysokokapacitná chrbticová sieť je vybudovaná na optických trasách s prenosovou platformou IP MPLS (MultiProtocol Label Switching). Technologické možnosti, portfólio služieb a rýchly rozvoj spoločnosti, radia SWAN medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu. Dlhodobým cieľom spoločnosti SWAN, a.s. je získať stabilnú pozíciu medzi poprednými alternatívnymi telekomunikačnými operátormi, a tiež status technologického inovátora v prostredí slovenského telekomunikačného trhu.

Recenzie Swan, a.s.

Peter 08.11.2018
Ľudia prepáčte ale toto je naozaj hrôza či už ide o internet alebo televíziu kvalita 0 bodov z internetom boli večne problémy vždy bol pomalí a slabý, keď sme to riešili neurobili s tým absolútne nič. Naposledy som mal problém zo seto boxom ktorý nám dali, aj s ním sú večne problémi ma zlý dosah a vždy keď chcem prepnúť program alebo niečo urobiť z pridelením ovládačom ktorý je tiež asi tak na dve veci tak sa jednoducho musím na klaňať a saskovat aby som mohol prepnúť a to ten setobox vôbec nieje ďaleko ani nieje zle umiestnení. Veľmi zle je aj ponúkané pretacanie obrazu dozadu keď napríklad niečo nestihnete a chcete si to pozriet, neviem teda ako je to u konkurencie ale pretoceny obraz alebo záber už nieje v HD ale SD kvalite, hovorím neviem možno to tak je u každého ale to nieje jediný problém, keď chcete niečo pretočiť tak je to hotová katastrofa, jednoducho je takmer nemožné sa dostať na bod ktorý chcete. Lenže naposledy sa mi stalo to že keď som takto pozeral film chcel som si ho pretočiť tak potom ako sa mi to konečne podarilo a následne prišla reklama chcel som to vrátiť späť pôvodne ako to bolo, lenže, setobox neriagoval, samozrejme som do toho skúšal veľa krát tukat keďže málokedy sa stane že by sa niečo podarilo na prvé tuknutie ale videl som že na to ako stlačím to tlačidlo tak to blikne ale problém bol v tom že to nič neurobilo, pokračoval som tým že to vypnem a zapnem, znovu sa udialo to isté a nakoniec som zistil ze neriaguje vôbec nič jedine co som mohol urobiť bolo vytiahnuť to zo zásuvky a dat späť, vážne toto určite nieje normálne a je to neprípustné, môžete hovoriť čo chcete ale ja som určite nespokojný reklamu môžu mať akú chcú mňa už táto spoločnosť Swan nijakým spôsobom nepresvedčí a neviem ako sa teraz odtiaľ dostať keďže som sa znovu zaviazal na 2 roky znovu pretože už dávno som to chcel zrušiť ale musel by som zaplatiť pokutu, myslím ze by som bol ochotný tu pokutu aj zaplatiť..... (zabudol som dodať že obraz neustále vypadáva dá sa to vydržať len na pár sekúnd sa rozpadne obraz ale tiež by sa to nemalo takto bežne a neustále stavať). Zas nieje to až také lacné a konkurencia nieje o toľko drahšia u daného operátora Swan sme sa zaviazali len kvôli tomu že nás tam automaticky previedli myslím ze kvôli tomu že firmu elektris prevzal Swan alebo niečo také je mi to úplne jedno nezaujíma ma nič môžete si myslieť čo chcete ja len hovorím aký je môj reálny problém a ako vidím a počujem nie som sám. Pomerne som sa rozpísal ale verte že by toho mohlo byť ešte viac zoberte to ako chcete aj keby som nemal nadávať na spoločnosť jednoducho len hovorím čo je, rozhodnutie je na vás dovi
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie