Slovanet

Spoločnosť Slovanet patrí k najvýznamnejším predstaviteľom domáceho telekomunikačného trhu, je tiež najväčším alternatívnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. Počas roku 2008 sa Slovanet vyprofiloval na významného optického operátora. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Slovanet je členom Asseco Group, medzinárodnej skupiny pôsobiacej na trhu infokomunikačných technológií. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2008 je Slovanet spoločnosťou s najvyšším medziročným nárastom v predaji veľkoobchodných telekomunikačných služieb. Slovanet chce byť jedným z lídrov trhu elektronických komunikačných služieb pre segmenty domácností, firiem a korporácií, cenovo atraktívnym a spoľahlivým partnerom s individuálnym, inovatívnym a otvoreným prístupom.

Recenzie Slovanet

Neschopný slovanet 20.11.2020
Katastrofa. Výpadky pravidelne počas posledného mesiaca od 19:00 do 22:00... Rekord je 64krat... Už mesiac nahlásené a nič nerobia. Vždy keď voláte povedia chyba je len u vás a následne po konzultácii s ich,, technikom" je to globálny výpadok v lokalite a už volajú späť že je to lokálny problém... V súčasnosti už len čakám na optiku od TCom v 2021. Smutné je, že asi už aj slovanet... Inak aby som len nehanil, na začiatku keď som prešiel na optik100 bolo všetko v poriadku. Škoda len že iba prvé mesiace. Ako sa začali pripájať ďalší používatelia rýchlosť klesla. CCA asi tak 4 mesiace bol internet to čo sľúbili. A najradšej mám ich radu technickej podpory že reštartujte modem... Asi nevedia že ten sa reštartuje sám keď 5 minútu nedostáva signál... 5 hviezd za rýchlosť zriadenia sú naozaj správne... Rýchlo vás pripoja a potom sa nestarajú len platíte
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie