Slovanet

Spoločnosť Slovanet patrí k najvýznamnejším predstaviteľom domáceho telekomunikačného trhu, je tiež najväčším alternatívnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. Počas roku 2008 sa Slovanet vyprofiloval na významného optického operátora. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Slovanet je členom Asseco Group, medzinárodnej skupiny pôsobiacej na trhu infokomunikačných technológií. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2008 je Slovanet spoločnosťou s najvyšším medziročným nárastom v predaji veľkoobchodných telekomunikačných služieb. Slovanet chce byť jedným z lídrov trhu elektronických komunikačných služieb pre segmenty domácností, firiem a korporácií, cenovo atraktívnym a spoľahlivým partnerom s individuálnym, inovatívnym a otvoreným prístupom.

Recenzie Slovanet

Tani 15.03.2018
Jedna veľká katastrofa tento SLovanet , v jednom kuse vypadáva ...je pomaly a aj ked si zaplatíte lepšiu rýchlosť môžete snívať že vám pôjde rýchlejšie ...neochotný, arogantný kolektív ked im zavoláte ešte sa tvária že sa nič nedeje i ked vam nejde internet 3 dni a chyba je u nich povedia vám že výjazd pošlu ale zaplatíte si ho vy. Padne lehota zmluvy a odchádzam od nich ...nespokojnosť veľká!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie