Slovanet

Spoločnosť Slovanet patrí k najvýznamnejším predstaviteľom domáceho telekomunikačného trhu, je tiež najväčším alternatívnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. Počas roku 2008 sa Slovanet vyprofiloval na významného optického operátora. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Slovanet je členom Asseco Group, medzinárodnej skupiny pôsobiacej na trhu infokomunikačných technológií. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2008 je Slovanet spoločnosťou s najvyšším medziročným nárastom v predaji veľkoobchodných telekomunikačných služieb. Slovanet chce byť jedným z lídrov trhu elektronických komunikačných služieb pre segmenty domácností, firiem a korporácií, cenovo atraktívnym a spoľahlivým partnerom s individuálnym, inovatívnym a otvoreným prístupom.

Recenzie Slovanet

Záplať nám 3mesiace len tak 03.03.2021
Neodporúčam ...absolútne 0 komunikacia...napíšem negatívny koment na fb a ihneď vymazaný a zablokujú si človeka...3mesačna výpoveď a to aj keď sa náhle odsťahujete za prácou do úplne iného mesta kde nebudete využívať ich služby takže im budete platiť 3mesiace len tak peniaze..a keď sa Vám podarí že konečne niekto odpíše tak Vám odpisu že ste mali 3mesiace dozadu dať výpoveď,lebo každý je jasnovidec a vie v novembri že vo februári dostane lepšiu prácu v úplne inom meste..nikdy viac..bola to veľká chyba vybrať si ich budem to ešte dlho ľutovať ...ľudia neurobte rovnaku chybu!!!!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie