Slovanet

Spoločnosť Slovanet patrí k najvýznamnejším predstaviteľom domáceho telekomunikačného trhu, je tiež najväčším alternatívnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. Počas roku 2008 sa Slovanet vyprofiloval na významného optického operátora. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Slovanet je členom Asseco Group, medzinárodnej skupiny pôsobiacej na trhu infokomunikačných technológií. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2008 je Slovanet spoločnosťou s najvyšším medziročným nárastom v predaji veľkoobchodných telekomunikačných služieb. Slovanet chce byť jedným z lídrov trhu elektronických komunikačných služieb pre segmenty domácností, firiem a korporácií, cenovo atraktívnym a spoľahlivým partnerom s individuálnym, inovatívnym a otvoreným prístupom.

Recenzie Slovanet

Maťo 21.05.2019
No takže čo sa týka tech.podpory na to môžem povedať len že je super veľmi ochotný ľudia ktorí vám poradia a sú ochotný pomôcť a to je asi všetko pozitívne. Čo sa ich pokrytia týka tak je na smiech tak isto ako 100gb objem dát ako sorry ale 100gb v dnešnej dobe je na plač. A aj keď Internet nie je prečerpaní tak sa ťahá pomalí jak slimák videa musím pozerať na 240p aby to išlo plynule a o pozeraní filmov alebo hraní hier môžem len snívať. Ja som si aj chcel zvýšiť rýchlosť ale oni my neboli schopný ponúknuť nič len to čo mám vraj že na mojej lokalite je iba 1 internetovy balík a o 2km ďalej už vedia ponúknuť 4 balíky. Ak to mám zhrnúť tak asi neodporúčam
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie