Satro

Spoločnosť SATRO s.r.o., je operátorom káblovej televízie a dátových služieb. Vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho a rozhlasového signálu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie začal vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho rozvíja dátové služby a chystá vyrukovať aj s ponukou hlasových služieb.

Recenzie Satro

Attila 23.12.2019
Pouzival som SATRO sluzbu TV cez mikrovlnne pripojenie cca od r.2007. Spolahlivost/cena nebola velmi priazniva, ale pre mojich najomnikov to postacovalo. V lete mi sluzba prestala fungovat a SATRO mi urobilo novu "ponuku", ktora mi nevyhovovala.Tak sme sa dohodli na zruseni zmluvy. SATRO mi ale nauctovalo vsetky mesiace pocas nefunkcnosti sluzby + 2 mesiace vo vypovednej dobe. :( Povazujem to absolutne za nefer a navyse zufale. Akekolvek pokusy o ferove urovnanie skoncili velmi zle. Pani, ktora ma mala nastarosti, sa so mnou ani nebavila a radsej to nechala vybavit dalsiu neprijemnu pani na Infolinke, ktora ked som sa jej snazil vysvetlit situaciu mi ZLOZILA !!! (toto sa vam nestane u ziadneho operatora). Podotykam, ze som bol slusny. Neslo o vela penazi, ale ABSOLUTNE NEODPORUCAM TOHTO OPERATORA NA ZIADNU SLUZBU pre pristup ku klientom !!!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie