RUPKKI s.r.o.

RUPKKI s.r.o. je dominantný poskytovateľ internetu v Spišskej Novej Vsi a okolí na poli internetu pre domácnosti. V súčasnosti máme vyše 7000 zákazníkov v obciach v okresoch Spišská Nová Ves, Gelnica, Levoča a Poprad. Zákazníci na sídliskách využívajú bezkonkurenčné 100 MBits pripojenie naďalej len za 11,85€. Od roku 2011 prinášame zážitok sledovania digitálnej televízie najnovšej generácie - IPTV. Najnovším prírastkom v rodine našich služieb je pokrytie viac ako 80 000 obyvateľov doplnkovou službou, digitálnym terestriálnym vysielaním - Anténa TV, ktoré je v balíčku s internetom na Slovensku unikátnou službou a nemá ho v ponuke žiaden iný operátor. Jadro firmy RUPKKI tvoria mladí dynamickí a kreatívni ľudia, ktorí sú zárukou prijateľných riešení pre každého záujemcu. Zároveň RUPKKI s.r.o. sa snaží byť technologickou jednotkou na trhu, a to nasadzovaním najnovších technológií, ktoré sa postupne stávajú štandardom vo svete. Ako prví sme v Spišskej Novej Vsi a Smižanoch vybudovali optickú sieť a nasadili mnoho nových technológií, ktoré prinášajú našim zákazníkom skvelé služby.

Recenzie RUPKKI s.r.o.

sfggh 20.07.2021
Od včera večera vypadáva každých 5-10 minút, doteraz každý deň aspoň 2-3 krát vypadávalo. Je to otras že v roku 2021 máme taký nestabilný a pomalí internet.
RUPKKI s.r.o. RUPKKI s.r.o. 21.07.2021
Recenziu ste pravdepodobne pisali na zaklade vcerajsej odstavky, ktorej cielom bolo stabilizovat siet v Odorine, v nadvaznosti na pripravu optickej siete pre celu obec Odorin, ktora sa bude realizovat v tomto roku. Kedze je Vasa recenzia anonymna, nevieme pomoct, ani poradit, resp. zapisat servis servisnemu technikovi, ktory by preveril problem na mieste.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie