RUPKKI s.r.o.

RUPKKI s.r.o. je dominantný poskytovateľ internetu v Spišskej Novej Vsi a okolí na poli internetu pre domácnosti. V súčasnosti máme vyše 7000 zákazníkov v obciach v okresoch Spišská Nová Ves, Gelnica, Levoča a Poprad. Zákazníci na sídliskách využívajú bezkonkurenčné 100 MBits pripojenie naďalej len za 11,85€. Od roku 2011 prinášame zážitok sledovania digitálnej televízie najnovšej generácie - IPTV. Najnovším prírastkom v rodine našich služieb je pokrytie viac ako 80 000 obyvateľov doplnkovou službou, digitálnym terestriálnym vysielaním - Anténa TV, ktoré je v balíčku s internetom na Slovensku unikátnou službou a nemá ho v ponuke žiaden iný operátor. Jadro firmy RUPKKI tvoria mladí dynamickí a kreatívni ľudia, ktorí sú zárukou prijateľných riešení pre každého záujemcu. Zároveň RUPKKI s.r.o. sa snaží byť technologickou jednotkou na trhu, a to nasadzovaním najnovších technológií, ktoré sa postupne stávajú štandardom vo svete. Ako prví sme v Spišskej Novej Vsi a Smižanoch vybudovali optickú sieť a nasadili mnoho nových technológií, ktoré prinášajú našim zákazníkom skvelé služby.

Recenzie RUPKKI s.r.o.

Ondrej 20.03.2020
Poprosil by som vás abi ste to začali riešiť..... V Novoveskej hute sa vôbec neoplatia vaše služby strašný pomalí internet rýchlosť 0 ak si chcem pozrieť len film cez internet tak mi nechce ísť plinulo a môj sused ma vysielač na streche čo je odomna 20 m ďakujem. Prosím vás spravte s tym niečo ďakujem.
RUPKKI s.r.o. RUPKKI s.r.o. 26.03.2020
V priebehu tohto týždňa bola posilnená linka smer Novoveská Huta, takže je Váš problém odstránený. Kontaktovali sme Vás aj telefonicky, takže sme mali možnosť to aj odkomunikovať.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie