RUPKKI s.r.o.

RUPKKI s.r.o. je dominantný poskytovateľ internetu v Spišskej Novej Vsi a okolí na poli internetu pre domácnosti. V súčasnosti máme vyše 7000 zákazníkov v obciach v okresoch Spišská Nová Ves, Gelnica, Levoča a Poprad. Zákazníci na sídliskách využívajú bezkonkurenčné 100 MBits pripojenie naďalej len za 11,85€. Od roku 2011 prinášame zážitok sledovania digitálnej televízie najnovšej generácie - IPTV. Najnovším prírastkom v rodine našich služieb je pokrytie viac ako 80 000 obyvateľov doplnkovou službou, digitálnym terestriálnym vysielaním - Anténa TV, ktoré je v balíčku s internetom na Slovensku unikátnou službou a nemá ho v ponuke žiaden iný operátor. Jadro firmy RUPKKI tvoria mladí dynamickí a kreatívni ľudia, ktorí sú zárukou prijateľných riešení pre každého záujemcu. Zároveň RUPKKI s.r.o. sa snaží byť technologickou jednotkou na trhu, a to nasadzovaním najnovších technológií, ktoré sa postupne stávajú štandardom vo svete. Ako prví sme v Spišskej Novej Vsi a Smižanoch vybudovali optickú sieť a nasadili mnoho nových technológií, ktoré prinášajú našim zákazníkom skvelé služby.

Recenzie RUPKKI s.r.o.

Peter 14.09.2019
Zo zaciatku , ked sa preslo na optiku vsetko o.k. Teraz posledne 2 mesiace...hotova katastrofa ...vsetko velmi pomale...Stahovanie 50kbs/s ...
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie