RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Jozef 14.07.2020
Absolútny odpad odpadu. Horší je snáď už len Orange. O rýchlosti sa radšej ani nejdem baviť, pretože sa nieje o jakej baviť, raz je 1 megabite za sekundu inokedy ani to nie, pričom určite neplatime za 1 megabite. Plus poslednou dobou prestalo pripojenie fungovať úplne. Pecka, pozeráš si film a zrazu wifi ti povie že nemáš internet a môžeš sa ísť vieš čo :) Neodpisujte mi na recenziu tou tupou automatickou odpoveďou.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie