RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Jozo 20.01.2021
Kupil som si dvojpasmovy router od asusu za 82€, ktorý má veľmi dobré recenzie a doporučil mi ho aj technik z radiolanu, ide to rovnako na kjelbas barani, pripojenych zariadeni mame sice 7 ale realne internet aktivne vyuzivaju tak 3 naraz, ping mam v csgo bezne okolo 300ms to sa fakt hrat neda, ako som uz spominal platime si 60ku a s novym routerom to nejde o nic lepsie ako so starym a nie, nie je to preto lebo som od neho daleko, som od neho asi 3metre a deli nas jedna sadrokartonova stena. S radiolanom ma problem aj vela mojich kamaratov a znamych. Nehovoriac o tom za cenu 60ky by som v telekome mal 300. Radiolan urcite neodporucam.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie