RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Lu 25.04.2018
Pri tejto spolocnosti si dajte pozor na to, ak si date "vyhodnu" viazanost na dva roky, tak pokial pisomne nevypovedate zmluvu, tak automaticky vam to predlzia opat na dva roky... argument, ze aby mal klient zabezpecenu vyhodnu cenu...ibaze ak to chcete zrusit pred koncom predlzenej viazanosti...., musite zaplatit pokutu - teda poplatky az do konca viazanosti.... cize ste rukojemnikom spolocnosti. My sme to chceli zrusit, ale ked sme s nimi volali v termine - este sa to nedalo... a potom sa to uz zrazu nedalo...to ze tam su pokuty, to vam samozrejme nepovedia... cize...vedla domu mame privedenu optiku... s rychlostou 300mb/s...a my sme na dalsi rok a 3/4 odkazani na 30mb/s...lebo sme si nevsimli tie ich veticky... a este... pookial sme viaceri doma na nete...pozerame film, alebo stahujeme daco...ostatnym to mrzne a seká... a to máme ten starý program ze doma medium ... no ... strasne nervy mam na to, ale bohuzial sme necitali poriadne, tak varujem aspon vas :)
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie