RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

tomas 14.11.2019
Pripojenie od Radiolanu mame od oktobra 2016, dnes sme ho chceli zrusit s domnienkou, ze 2r uz presli a ziadnu viazanost uz nemame. OMYL! Automaticky predlzili viazanost do 10/2020, bez toho, aby ma mesiac vopred informovali. Ak by sme ho chceli zrusit tak poplatok je 14,90x11mesiacov. Co zas sa mi zda protipravne, ked mesacny poplatok za mesiac bez viazanosti je 19,90. To clovek, aby si studoval zakony, lebo firmy, ta bdu chciet oj...t na kazdom kroku
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie