RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

_kr_ 24.05.2019
Tuto firmu som poziadal o obhliadku ako potecialny zakaznik , na dany den som si vzal dovolenku . Samozrejme technik neprisiel a nikomu sa ani neracilo dat vediet ze nepridu (to sa stalo 3x) . Ak sa takto spravaju k potencionalnemu zakaznikovi tak skutocne si nechcem predstavit ako sa spravaju k existujucim ktori maju vyplatene mesiace dopredu . Skutocne otrasny pristup .
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie