RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Michal 02.06.2020
Presťahovali sme sa do lokality kde nie je žiaden káblový internet, tak sme využili služby Radiolanu napriek tomu, že tu väčšina ľudí na nich nadáva. Za mňa - super rýchla inštalácia (ďakujem extra Michalovi, technikovi), bezproblémová komunikácia s infolinkou a rovnako spokojnosť aj s rýchlosťou (máme XL balík). Samozrejme nie je to optika, ale stačí v pohode aj konferenčné hovory, na IPTV a všetko čo človek potrebuje k bežnému životu. Takže rozhodne odporúčam!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie