RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Mihalik 13.03.2018
Po predlzeni zmluvy nastali problemy z rychlostou a stabilitou pripojenia. Poruchu som nahlasil reakcia radiolanu bola ze vsetko je poriadku, po opatovnom nahlaseni so mnou komunikovali iba cez sms, po 11 dnoch konecne poslali technika aby preskumal kde je problem, vymenil antenu co problem neriesilo, po dalsej reklamacii sme sa dohodli na odstupeni od zmluvy, bez zmluvnych pokut, avsak dnes mi prisiel list, zd odstranenie a vratenie zariadenia je na moje naklady. Takze moje hodnotenie spolocnosti Radiolan je asi take, ze jedna hviezdicka je pre nich absolutny prepich a nezasluzena, sluzbu Vam aj vdaka ich vlastnej chybe zrusia ale na Vase naklady
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie