Na porovnat.sk vám ponúkame prehľadný zoznam televíznych služieb od rôznych poskytovateľov, ktoré sú dostupné vo vašom bydlisku. Nemusíte strácať čas a prezerať webstránky operátorov, volať na ich call-centrá, či zbierať letáky, aby ste zistili, čo majú v ponuke. My vám poskytneme v prehľadnej forme všetky dôležité a vždy aktuálne informácie pokope, ľahko nájdete najlacnejšiu alebo najvýhodnejšiu ponuku.


Naše služby sú úplne bezplatné. Keď vás niektorá televízna služba zaujme a vy sa ho cez nás rozhodnete objednať, neplatíte nič navyše. Stránka porovnat.sk sa používa mimoriadne jednoducho. Od tej najlepšej káblovky, internetovej či satelitnej televízie vás delí niekoľko klikov. Stačí, že do vyhľadávača zadáte svoju adresu a my vám zobrazíme výpis všetkých služieb, ktoré sú vám dostupné. Ak je Vaše číslo domu v zložitejšom tvare, napr. "4/49", skúste pre istotu vyhľadať pripojenie raz cez "4", "49" aj "4/49". Jednotliví poskytovatelia sa zatiaľ nezhodujú na spôsobe zápisu adries vo svojom pokrytí.

V našom prehľade nájdete zahrnuté všetky výdavky spojené s obstaraním televíznej služby, ktoré si môžete ľahko porovnať. Teda nie len cenu mesačného paušálu, ale aj poplatky, ktoré si účtujú poskytovatelia za zriadenie televízie, za prístroje nevyhnutné na pripojenie televízora a pod. Zároveň za vás vypočítame priemernú mesačnú cenu zo všetkých týchto výdavkov, podľa ktorej sa môžete skvele zorientovať a ľahko rozhodnúť.

V zozname sa vám zobrazia všetky technológie pripojenia, ktoré sú dostupné pre vašu domácnosť, aby ste si mohli vybrať tú najvhodnejšiu. A ak neviete, aký je rozdiel medzi káblovou TV, IP televíziou, internetovou TV alebo satelitom, čo je to set-top box, či koaxiálny kábel, všetko vám zrozumiteľne vysvetlíme. Stačí použiť náš 
slovník pojmov, sekciu FAQ (často kladené otázky), či priamo zavolať nášmu pracovníkovi a využiť našu ponuku bezplatného poradenstva.