UPC Broadband Slovakia

Akcia: 50% zľava na 6 mesiacov. HAPPY HOME - to je superrýchle Wi-Fi a nekonečná zábava na všetkých zariadeniach. UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti.Služba nášho hyperrýchleho optického internetu je prevádzkovaná po najmodernejšej HFC sieti, ktorú v priemere z 95-ich percent tvorí optický kábel. Zvyšných päť percent tvorí koaxiálny kábel, čo je veľkou výhodou, pretože na pripojenie hyperrýchleho internetu UPC do bytu či domu možno využiť súčasné káblové prípojky.

Recenzie UPC Broadband Slovakia

Jany 13.11.2017
UPC má regionálne ceny nižšie o 4 Eurá na každú službu. Tie ich ceny sú len v mestách, kde majú silnejšiu konkurenciu. V mojom prípade som v menšom meste, kde platím o 8 Eur viac, ale služby sú horšie. Archív vypadáva, a TV signál nedokážu ustrážiť aj najpriek tomu, že majú nastavené zosilovače. Keby som mal možnosť prejsť k inému operátorovi, tak neváham. Na internet 100 Mbit mám starší UPC modem, pretože ten ich prémium modem je najhorší modem aký som videl. Pri UPC zariadeniach je potrebné naplánovať vypínanie (resetovanie) zariadení aspoň 1x denne. Ja mám v el. zásuvke časovač, ktorý mi vypne UPC modem 2x v noci cca na 1-15 minút, a internet ide tak ako má.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie