Slovanet

Spoločnosť Slovanet patrí k najvýznamnejším predstaviteľom domáceho telekomunikačného trhu, je tiež najväčším alternatívnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. Počas roku 2008 sa Slovanet vyprofiloval na významného optického operátora. Samostatne i vo výhodných balíkoch Triple play ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. Slovanet je členom Asseco Group, medzinárodnej skupiny pôsobiacej na trhu infokomunikačných technológií. Podľa rebríčka TREND Top Telecom 2008 je Slovanet spoločnosťou s najvyšším medziročným nárastom v predaji veľkoobchodných telekomunikačných služieb. Slovanet chce byť jedným z lídrov trhu elektronických komunikačných služieb pre segmenty domácností, firiem a korporácií, cenovo atraktívnym a spoľahlivým partnerom s individuálnym, inovatívnym a otvoreným prístupom.

Recenzie Slovanet

Miro 19.07.2017
pripojenie na internet je rýchle, pomalšie ako slubujú len o 10mbps. To by nebol žiadny problém, keby nemali nezmyselné FUP. Tie vam obmedzia datovy balicek len na smiesnych 240 GB !! To je take male množstvo dat, že ho prenesiem ani nie za tyzden. pri 100 Mbps mate pri nonstop stahovani a plnej rychlosti po limite uz za par hodin! A rychlost na ktoru potom obmedzia internet je asi to najsmiešnejšie. LEN 1024 kbps !! To je na zaplakanie
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie