Satro

Spoločnosť SATRO s.r.o., je operátorom káblovej televízie a dátových služieb. Vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho a rozhlasového signálu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie začal vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho rozvíja dátové služby a chystá vyrukovať aj s ponukou hlasových služieb.

Recenzie Satro

Marcela 28.09.2017
Aktualne katastrofa. Ak si nepriplatite programy, tak Vas donutia ist s tv+internetom ku konkurencii. Robia to salamunsky - postupne rusia dostupne kanaly. Najskor 1-2...o mesiac dalsie 2.. a takto postupne az pokym nestratite nervy ... Momentalne mam k ponuke " k internetu TV programy zdarma" t.j. za 16,90 € tieto programy: stv1,2, ta3, 2 nabozenske kanaly, detsky kanal, senzi a slager. Ak mate menej ako 50 rokov tak tv ponuku si asi tazko uzijete. Aby Joj a Markiza bola nadstandard tak to je silne kafe... a to hovorim o skutocnosti, ze v krajskom meste Vam doslova na dvere klopu ini poskytovatelia, ktori poskytuju lacnejsi internet s tv. Uz som sa rozhodla - po 12-tich rokoch s nimi koncim.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie