DSi DATA, s.r.o.

Spoločnosť DSi DATA patrí k významným alternatívnym regionálnym poskytovateľom širokopásmového internetu na Slovensku. V posledných rokoch sa DSi DATA intenzívne venuje budovaniu optických metropolitných sietí a poskytovaniu komplexných triple-play služieb. Naďalej sa však venuje aj výstavbe a prevádzke bezdrôtových prístupových sietí, ktoré vďaka nasadzovaniu moderných technológií poskytujú veľmi výhodnú alternatívu pre prístup do internetu. Samostatne, ako aj vo výhodných triple-play balíkoch, ponúka internetové pripojenie, telefónne služby a digitálnu televíziu pre domácnosti. DSi DATA prevádzkuje na svojej optickej infraštruktúre modernú káblovú televíziu technológiou IPTV. Jej súčasťou sú skvelé funkcie EPG, pozastavenie obrazu, sieťový virtuálny videorekordér, videopožičovňa a ďalšie príjemné funkcie. DSi DATA chce v oblastiach so svojou optickou infraštruktúrou prinášať zákazníkom cenovo atraktívne, kvalitné a veľmi spoľahlivé služby.

Recenzie DSi DATA, s.r.o.

Igor 10.04.2017
Nemal som ziadny vazny problem za 4 roky. Ak sa vyskytla porucha, rychlo to odstranili a opravili. Archiv je fakt obrovsky. Teraz maju v cene aj videopozicovnu a mobilnu apku.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie