RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

cb 24.11.2016
Prestahovali sme sa do druhej obce. Bolo nam povedane ze si mozeme zariadenie presunut a pride technik na obhliadku a potom nam ho zapnu. Musel som si zobrat den volna a cakat tyzden na to aby prisiel technik s dalekohladom a povedal hmm pojde to. Antenu nenamontoval, to musi prist znovu o tyzden, lenze nemaju ani balkonove konzoly, tak som isiel, kupil, namontoval, nastavil. Lenze technik musi prist znovu (zase den dovolenky a tyzden cakania), aby nastavil nieco v AirOS. Clovek sa nikam nedovola, nic neporiesi, jedine co vedia na info linke povedat je ze poziadavka bola zadana. Odborna komunikacia 0 bodov. Maju zakaznika na salame, hlavne ze plati. Keby bola ina moznost uz sa s nimi ani nebavim. Fa. Radiolan ma absolutne neosobny pristup, dlhe cakacie doby a hlavne dlhe firemne vedenie. A pritom by stacil trosku individualny pristup. Neodporucam!!!
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie