RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Milan Sasko 20.06.2017
Vcera mi chlapci z RadioLANu namontovali Internet Doma XL za19.,90 EUR a funguje senzacne. Speedmeter.sk nameral upload 5,4 Mbs, download 26,9 Mbs a Ping 20,0 ms, co su hodnoty vysoko prevysujuce maximalne limity 2/20 Mbs. Bezdrotove spojenie je pritom velmi stabilne bez kolisania. Zriadenie sluzby bolo maximalne rychle, v Piatok na obed som zadal objednavku a uz v Pondelok o 10:45 som surfoval na nete. Starostlivost o klienta bola a je tiez prikladna ako od operatoriek az po instalacnych technikov. Zatial som navysost spokojny. Po mesiaci sa sem vratim a podelim sa s Vami, potencialnymi zaujemcami, o moje priebezne dojmy s uzivanim sluzieb od RadioLANu.
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie