RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

Recenzie RadioLAN, spol. s r.o.

Jozef Ondráš 12.11.2017
Technická podpora - 0 bodov. Stabilita internetu - 0 bodov. Rýchlosť internetu - 5 bodov z 10. Ping - Poviem to tak, že ak by som mal za každý 1ms z pingu 1€, mal by som za sekundu 100€. Vašich zamestnancov by ste mali poslať späť do školy. Či už technikov, čo realizujú pripojenie domácnosti alebo technikov čo majú na starosti networking... Bolo mi až zle, keď som videl ako ten technik zapájal ten <> satelit na internet...
Ohodnoťte svojho poskytovateľa na podstránke produktov zadaním vašej adresy v ľavom hornom rohu stránky a porovnajte si aktuálne ponuky ostatných poskytovateľov.
Ďalšie recenzie